Używane agregaty wody lodowej przemysłowe

4.7/5 - (56 votes)

Używane agregaty wody lodowej przemysłowe | ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej

ChillerTech to prężnie rozwijająca się firma, która oprócz oferty związanej z konserwacją oraz naprawą urządzeń typu chiller proponuje, także usługi sprzedaży używanych agregatów wody lodowej. Posiadamy dostęp do nowych, jaj również używanych wytwornic wody lodowej o dużej mocy chłodniczej. Używane agregaty wody lodowej przemysłowe idealnie wpisują się w przemyśle, halach produkcyjnym itd.

Dlaczego warto postawić na wytwornice wody lodowej?

W związku z tym, że chillery, których działanie opiera się na przepływie czynnika roboczego w formie schłodzonej mieszaniny (jest to najczęściej 30% roztwór glikolu, a nie gaz freon), pomiędzy źródłem chłodu, a odbiornikami, to chillery stanowią poważną konkurencję dla instalacji wykorzystujących właśnie freon. Najsilniejszym argumentem jest to, że te pierwsze są zdecydowanie tańsze w eksploatacji przy zachowaniu wysokiej efektywności. W związku z powyższym agregaty wody lodowej są stosowane jako urządzenia ziębnicze w wielu gałęziach gospodarki. Wiele aspektów jest za tym że zastosowanie przemysłowych agregatów wody lodowej, jest znacząco wydajniejsze, bezpieczniejsze, jak również tańsze niż tradycyjne systemy oparte o freon.

Możemy je spotkać między innymi:Używane agregaty wody lodowej przemysłowe

  • Przy wsparciu procesów obróbki metali ciekłych, a także tworzyw sztucznych.
  • Podczas chłodzenia procesów wytwarzania szkła, papieru, plastiku itp.
  • W sekcjach serwerowni, jak również przy chłodzeniu potężnych bloków energetycznych.
  • Przy chłodzeniu hurtowni farmaceutycznych, przyrządów medycznych.
  • Przy obsłudze dużych magazynów, gdzie jest przechowywana żywność. Chłodzenie hal wielopowierzchniowych i wielogabarytowych, hal produkcyjnych itd.
  • W miejscach użyteczności publicznej, gdzie temperatura wewnątrz odgrywa znaczącą rolę. 

Poza tym chillery stanowią ważny element wielu rozbudowanych systemów klimatyzacji i wentylacji obiektów użyteczności publicznej, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu termicznego, personelu pracowniczego, bądź komfortu klientów, np. wielopowierzchniowych sklepów.

W ofercie Naszej firmy ChillerTech, znajdziecie Państwo agregaty wody lodowej dowolnego producenta, a także dowolnej mocy chłodniczej, w zakresie od 4 kW do 1,5 MW. Ze względu na to, że zakup nowego chillera wiąże się z dużym kosztem, wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwań, jesteśmy w stanie zaoferować zregenerowany sprzęt, który przede wszystkim będzie tańszy, a przy tym równie sprawny, jak również efektywny co nowy. Możemy również zaproponować atrakcyjną ofertę długofalowej współpracy, polegającej na świadczeniu usług serwisowych. Firma ChillerTech zapewnia idealne dopasowanie urządzeń chłodniczych pod kątem mocy, w celu osiągnięcia jak największych korzyści i jak najmniejszych kosztów. 

Zanim Nasze urządzenia trafią do sprzedaży, najpierw są starannie przygotowywane i poddawane gruntownej konserwacji, która polega na:Używane agregaty wody lodowej przemysłowe

1. Przeglądzie technicznym podzespołów urządzenia.
2. Pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń oraz kolejnym powtórnym przeglądzie,
3. Przeprowadzeniu niezbędnych pomiarów parametrów zakwaszenia oleju, poziomu oleju, a także czynnika chłodniczego.
4. Pomiarze parametrów prądowych i napięciowych.
5. Wymianie wyeksploatowanych elementów.
6. Przeprowadzeniu koniecznych napraw oraz ponownym uruchomieniu chillera.

W celu poznania szczegółów danej oferty ChillerTech zaprasza do sklepu stacjonarnego LOCO Warszawa przy ul. Rzecznej 6. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przetransportować urządzenie we wskazane miejsce. Świadczymy także usługi kompleksowego montażu. Ze względu na to, że wycena całej operacji zawiera wiele składowych, to jest ona szacowana indywidualnie. Wszystkie przez Nas sprzedawane urządzenia, objęte są gwarancją.

Używane agregaty wody lodowej przemysłowe | ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej dużych mocy chłodniczych

Używane, jak również nowe chillery przemysłowe

Używane agregaty wody lodowej przemysłowe z gwarancją