Wynajem chillerów

4.6/5 - (87 votes)

Wynajem chiller, chillerów, dry coolerów i urządzeń do chłodzenia maszyn oraz urządzeń | ChillerTech

Szeroka oferta agregatów wody lodowej pozwala Nam zapewnić dowolne urządzenie chłodnicze pod ściśle określone wymagania Naszego Klienta. Współpracując z najwyższej klasy dostawcami możemy zagwarantować nowe, bądź używane urządzenie chłodnicze, a także klimatyzacyjne flagowych producentów o dowolnej wydajności chłodniczej. Firma ChillerTech to globalny lider na rynku HVAC pełniący usługi sprzedaży oraz wynajmu chillerów. Wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy agregatów wody lodowej i dry coolerów. Wybierając ChillerTech masz pewność najwyższej wydajności, jak również ekonomicznej i bezawaryjnej pracy.

Wynajem chillerów

Ofertę ChillerTech wzbogacają również kompleksowe usługi doboru, jak również sprzedaży agregatów wody lodowej. Długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, jak również różnego rodzaju certyfikaty pozwalają Nam na najwyższej klasy dobór urządzenia pod indywidualne oczekiwania Klienta. Odpowiedni dobór urządzenia chłodniczego pozwala Nam na znaczne zredukowanie kosztów inwestycyjnych, a także znaczne oszczędności prądu. Szeroki zakres oferowanych przez Naszą Firmę agregatów wody lodowej pozwala Nam dostarczyć dowolne urządzenie chłodnicze o mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW. 

Wszelkiego rodzaju chillery oferowane przez Naszą Firmę przechodzą skrupulatne testy sprawności, a ich praca jest weryfikowana przez wykfalifikowany i najwyższej jakości Serwis. Dostarczamy urządzenia gotowe do natychmiastowej pracy oraz zapewniamy stały serwis. 

Wynajem chiller w przypadku gdy:

 • Twój chiller uległ awarii, a nie możesz sobie pozwolić na przestój maszyn, bądź urządzeń. 
 • Chcesz przetestować chiller przed podjęciem decyzji o jego zakupie.
 • Potrzebujesz klimatyzacji na hali produkcyjnej lub powierzchni wielogabarytowej.
 • Chcesz doposażyć instalacje w dodatkowy chiller na sezon letni.

Wszelkiego rodzaju oferowane przez Naszą Firmę urządzenia są w pełni sprawne, poprzednio wy-serwisowane, wyczyszczone i przetestowane. Okres dostarczenia agregatów chłodniczych jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoja produkcja stanie w miejscu. Zadbamy o to, by chiller został uruchomiony poprawnie w jak najkrótszym czasie. W przypadku chęci przedłużenia umowy na wynajem, będziesz mógł zrobić to nawet w ostatniej chwili.

Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając ChillerTech:Wynajem chillerów

 • Różnorodność urządzeń. Posiadamy w swej ofercie chillery o mocach od 4 kW nawet do 1 MW. 
 • Chillery renomowanych producentów w tym znanych marek takich jak: Trane, Carrier, York, Airwell, Clivet itd..
 • Konkurencyjne ceny wynajmu. 
 • Agregaty wody lodowej dowolnego typu. W swej ofercie posiadamy chillery chłodzone wodą, jak również powietrzem. To pozwala Nam na usadowienie urządzenia zewnątrz, bądź wewnątrz hali, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy.
 • Najwyższej klasy dobór urządzenia pod indywidualne wymagania Klienta. Gwarancja satysfakcji!
 • Dostarczamy tylko sprawdzone i sprawne urządzenia chłodnicze.
 • Stałe koszty wynajmu, które łatwo wkalkulujesz w roczny budżet firmy.
 • Możliwość zakupu wypożyczonego urządzenia w rozsądnej cenie.

Nasz Serwis posiada stosowne i niezbędne uprawnienia, długoletnie doświadczenie, a także ogromną wiedzę w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, oraz certyfikaty czynią Nas liderem.

Potrzebujesz urządzenia które jest bezawaryjne i działa na najwyższych obrotach?

Skontaktuj się z firmą ChillerTech i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena rozsądna. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając Nasz produkt. Wynajem chiller

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Ofertę ChillerTech wzbogacają kompleksowe usługi sprzedaży agregatów wody lodowej, a także dry coolerów. Na rynku możemy znaleźć masę urządzeń chłodniczych różnych producentów tych lepszych, jak również tych gorszych. ChillerTech w swej ofercie posiada chillery flagowych producentów cechujące się najwyższą wydajnością oraz bezawaryjną pracą. Chillery od ChillerTech znajdują się na terenie całej Polski i cieszą się dużą popularności. Skontaktuj się z Nami już dziś! (kontakt)

Wynajem chillerów cennik

Abonament miesięczny chiller o mocy chłodniczej od 1 kW do 100 kW 6 000 zł netto
Abonament miesięczny chiller o mocy chłodniczej od 100 kW do 200 kW 8 000 zł netto
Abonament miesięczny chiller o mocy chłodniczej od 200 kW do 500 kW 11 000 zł netto
Abonament miesięczny chiller o mocy chłodniczej od 500 kW do 1000 kW 16 000 zł netto
Abonament miesięczny chiller o mocy chłodniczej powyżej 1 000 kW 26 000 zł netto

Wynajem chillerów agregatów wody lodowej | ChillerTech