Wynajem chillerów

Wynajem chiller, chillerów, dry coolerów i innych systemów chłodzenia maszyn i urządzeń.

ChillerTech oferuję wynajem chillerów także zwanych agregatami wody lodowej dowolnej wydajności chłodniczej do chłodzenia wody i innego medium, a także dowolnej marki dostępnej na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. W swej ofercie posiadamy wiele agregatów wody lodowej jak i dry coolerów dowolnego typu. Firma ChillerTech współpracuje się mniejszymi i większymi importerami urządzeń chłodniczych. Posiadamy dostęp do nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych i wy-serwisowanych chillerów i dry coolerów. Zapewniamy Naszym Klientom wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy wytwornic wody lodowej, dry coolerów, urządzeń chłodniczych itd. Współpracujemy także z Firmą SKiC Robert Aptacy która posiada wieloletnie doświadczenie, a także jest znana na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.

Wynajem chiller w przypadku gdy:

 • Twój chiller uległ awarii, a nie możesz sobie pozwolić na przestój maszyn, bądź urządzeń. Jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie dostarczyć urządzenie chłodnicze o odpowiednich parametrach pod indywidualne oczekiwania Klienta.
 • Chcesz przetestować chiller przed podjęciem decyzji o jego zakupie od Naszej Firmy.
 • Potrzebujesz klimatyzacji na hali produkcyjnej lub powierzchni wielogabarytowej. Kompleksowe usługi wynajmu urządzeń chłodniczych zagwarantują Ci odpowiedni komfort. Zapewnienie komfortu cieplnego osobom znajdującym się wewnątrz jest bardzo ważne. 
 • Chcesz doposażyć instalacje w nowy chiller na sezon letni. Zapotrzebowanie w chłód jest większe niż planowane. Skorzystaj z usług kompleksowego wynajmu urządzeń chłodniczych, chłodnice, zbiorniki, pompy wody, złączki i węże elastyczne oraz inne podzespoły i akcesoria. Klimatyzacja przemysłowa i chłodzenie hal

ChillerTech pełni usługi skupu, kompleksowej regeneracji, sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej oraz innych urządzeń chłodniczych. Nasze urządzenia są w pełni sprawne, poprzednio wy-serwisowane, wyczyszczone oraz umyte. Okres dostarczenia agregatów chłodniczych jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoja produkcja stanie w miejscu. Zadbamy o to, by chillery wody lodowej zostały uruchomione w jak najkrótszym czasie, a w przypadku chęci przedłużenia umowy na wynajem chillerów, będziesz mógł zrobić to nawet w ostatniej chwili.

Wynajem chillerów

W zestawie z urządzeniem oferujemy:

 • Bezpłatny serwis w okresie wynajmu urządzenia
 • Całkowicie bezpłatny przegląd dodatkowego wyposażenia instalacji
 • Brak dodatkowych kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych
 • Stałe koszty wynajmu, które łatwo wkalkulujesz w roczny budżet firmy
 • Możliwość wymiany urządzenia na inne w przypadku zwiększenia wymaganej mocy chłodniczej
 • Możliwość zakupu wypożyczonego urządzenia w atrakcyjnej cenie

Niezawodne oraz szybkie rozwiązania na tymczasowy okres czasu. Usługi wynajmu od ChillerTech wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń chłodniczych są wyjątkowe dzięki:

 • Konkurencyjne ceny wynajmu urządzeń chłodniczych.
 • Rozbudowana sieć wynajmu. Posiadamy w swej ofercie chillery o mocach od 4 kW, a kończąc po chillery przemysłowe o mocach 1 MW. W swej ofercie posiadamy chillery chłodzone wodą, a zarazem powietrzem o różnych parametrach od -30C do 35C.
 • Wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy agregatów wody lodowej, dry coolerów, pomp, zbiorników oraz innych podzespołów.
 • Najwyższej jakości, a także niezawodne urządzenia chłodnicze, jak również klimatyzacyjne.
 • Profesjonalny dobór instalacji, a także urządzeń pod indywidualne oczekiwania Klienta.
 • Ekonomiczne systemy chłodzenia dla Twojej Firmy.

Nasz Serwis posiada stosowne i niezbędne uprawnienia, długoletnie doświadczenie, a także ogromną wiedzę w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, oraz certyfikaty czynią Nas liderem.

Potrzebujesz urządzenia które jest bezawaryjne i działa na najwyższych obrotach?

Skontaktuj się z firmą ChillerTech i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena niska. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając kompleksowy wynajem urządzeń chłodniczych.

Wynajem agregatów wody lodowej | ChillerTech 

Komentarze

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna. :/