Wynajem chillerów

4.7/5 - (147 votes)

Wynajem chiller, chillerów, dry coolerów i urządzeń do chłodzenia maszyn oraz urządzeń | ChillerTech

Szeroka oferta agregatów wody lodowej pozwala Nam zapewnić dowolne urządzenie chłodnicze pod ściśle określone wymagania Naszego Klienta. Współpracując z najwyższej klasy dostawcami możemy zagwarantować nowe, bądź używane urządzenie chłodnicze, a także klimatyzacyjne flagowych producentów o dowolnej wydajności chłodniczej. Firma ChillerTech to globalny lider na rynku HVAC pełniący usługi sprzedaży oraz wynajmu chillerów. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy przemysłowych agregatów wody lodowej i dry coolerów. Produkty firmy ChillerTech są gotowe do natychmiastowej pracy a indywidualnie dobrana wydajność zapewnia skuteczność i bezawaryjność ich pracy.

Wynajem chillerów

Serwis techniczny firmy ChillerTech zapewnia odpowiedni dobór urządzeń pod kątem wydajności, rozwiązań technicznych i usadowienia. Odpowiedni dobór urządzenia chłodniczego pozwala Nam na znaczne zredukowanie kosztów inwestycyjnych, a także znaczne oszczędności prądu. Szeroki zakres oferowanych przez Naszą Firmę agregatów wody lodowej pozwala Nam dostarczyć dowolne urządzenie chłodnicze o mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy nawet 1 000 kW. 

Wszelkiego rodzaju chillery oferowane przez Naszą Firmę przechodzą skrupulatne testy sprawności, a ich praca jest weryfikowana przez wykfalifikowany i najwyższej jakości Serwis. Dostarczamy urządzenia gotowe do natychmiastowej pracy oraz zapewniamy stały serwis. 

Wynajem chiller w przypadku gdy:

 • Twój chiller uległ awarii, a nie możesz sobie pozwolić na przestój maszyn, bądź urządzeń. 
 • Chcesz przetestować chiller przed podjęciem decyzji o jego zakupie.
 • Potrzebujesz klimatyzacji na hali produkcyjnej lub powierzchni wielogabarytowej.
 • Chcesz doposażyć instalacje w dodatkowy chiller na sezon letni. Wynajem chillerów

Okres dostarczenia agregatów chłodniczych jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoja produkcja stanie na wiele tygodni. Nasz Serwis uczyni wszystko co w jego mocy by wynajmowane urządzenie zaczęło pracować w jak najkrótszym czasie. W przypadku chęci przedłużenia umowy na wynajem, będziesz mógł zrobić to nawet w ostatniej chwili.

Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając ChillerTech:Wynajem chillerów

 • Różnorodność urządzeń. Posiadamy w swej ofercie chillery o mocach od 4 kW nawet do 1 MW. 
 • Chillery renomowanych producentów: Trane, Carrier, York, Airwell, Clivet itd..
 • Konkurencyjne ceny wynajmu. 
 • Agregaty wody lodowej dowolnego typu. W swej ofercie posiadamy chillery chłodzone wodą, jak również powietrzem. To pozwala Nam na usadowienie urządzenia zewnątrz, bądź wewnątrz hali, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy.
 • Dobór urządzenia pod indywidualne wymagania Klienta. Gwarancja satysfakcji!
 • Dostarczamy tylko sprawdzone i sprawne urządzenia chłodnicze.
 • Stałe koszty wynajmu, które łatwo wkalkulujesz w roczny budżet firmy.
 • Możliwość zakupu wypożyczonego urządzenia w rozsądnej cenie.

Nasz Serwis posiada stosowne i niezbędne uprawnienia, długoletnie doświadczenie, a także ogromną wiedzę w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, oraz certyfikaty czynią Nas liderem.

Potrzebujesz urządzenia które jest bezawaryjne i działa na najwyższych obrotach?

Skontaktuj się z firmą ChillerTech i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena rozsądna. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając Nasz produkt. Wynajem chiller

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Ofertę ChillerTech wzbogacają kompleksowe usługi sprzedaży agregatów wody lodowej, a także dry coolerów. Na rynku możemy znaleźć masę urządzeń chłodniczych różnych producentów tych lepszych, jak również tych gorszych. ChillerTech w swej ofercie posiada chillery flagowych producentów cechujące się najwyższą wydajnością oraz bezawaryjną pracą. Chillery od ChillerTech znajdują się na terenie całej Polski i cieszą się dużą popularności. Skontaktuj się z Nami już dziś! (kontakt)

Wynajem chillerów agregatów wody lodowej | ChillerTech