Wynajem chillerów

4.6/5 - (149 votes)

Wynajem chillerów | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej, których funkcjonalność zdumiewa, a działanie zachwyca. Wielofunkcyjne i proste w obsłudze urządzenia HVAC/R mające na celu utrzymanie optymalnych warunków z wysoką dokładnością wynoszącą, aż +/- 0,1 K. Możliwość zdalnego zarządzania oraz dostęp do pomiarów w trybie rzeczywistym wpływa na obsługę urządzenia, w tym również bezpieczeństwo Użytkownika. Płynna regulacja obrotowa oddziałująca na temp. skraplania, jak również funkcjonowanie układu freonowego. Stała wartość skraplania oddziałująca na działanie EZR/TZR, a tym samym odbiór ciepła. Ekologiczne czynniki chłodnicze, których współczynnik oddziaływania na Środowisko GWP jest o blisko 68% mniejszy względem tradycyjnych układów freonowych. 

Elastyczność w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a także urządzeń otwiera przed Nami nowe możliwości. Doradztwo i adaptacja układów chłodzenia wywierając wpływ na zużycie energetyczne, jak również koszty operacyjne. Układy sterowania z możliwością rozszerzania o wysoką dokładność pomiarową (+/- 1 K), bądź bezpośrednio bardzo dużą dokładność pomiarową (+/- 0,5 K). Czytelny interfejs przekładający się na łatwą dostępność pomiarów, a co za tym idzie prostotę w zakresie obsługi. Chillery z zakresu wydajności od 2 kW, aż do +1000 kW z możliwością rozszerzenia o opcję: odzysk ciepła, chłodzenie swobodne, płynna regulacja, a nawet wykorzystanie ciepła odpadowego. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki, których czas dostawy jest natychmiastowy gwarantując stałe wartości temp., przepływu oraz ciśnienia.

Wsparcie 24/7 mające na celu stałą efektywność energetyczną EER i SEER, a także bezpieczeństwo Obsługi. Opieka serwisowa na stałym poziomie wraz z możliwością zarządzania obciążeniem układu utrzymując stałe wartości. Armatura pomiarowa o wysokiej dokładności przekłada się na Nasze działanie, czas reakcji, a nawet i funkcjonowanie układu/systemu. Dogodne warunki w zakresie wynajmu, bądź możliwości jego przedłużenia wpływają na rozpoznawalność Naszego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie renomę.

Wynajem chillerów

Nieograniczone możliwości będące wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji, w tym również działań na rzecz Użytkownika. Pasja w tworzeniu wyjątkowych i prostych w obsłudze układów chłodzenia. Wspólny cel, którym to jest bezpieczeństwo Obsługi, jak również stała efektywność energetyczna określana przy pomocy współczynnika EER/COP. Niestandardowe rozwiązania wyróżniające się stałą kontrolą wartości zadanych, zmniejszoną powierzchnią roboczą (miejsce robocze zmniejszone o blisko 15%) oraz niskim współczynnikiem oddziaływania na Środowisko.

Serwis techniczny firmy ChillerTech zapewnia odpowiedni dobór urządzeń pod kątem wydajności, rozwiązań technicznych i usadowienia. Odpowiedni dobór urządzenia chłodniczego pozwala Nam na znaczne zredukowanie kosztów inwestycyjnych, a także znaczne oszczędności prądu. Szeroki zakres oferowanych przez Naszą Firmę agregatów wody lodowej pozwala Nam dostarczyć dowolne urządzenie chłodnicze o mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy nawet 1 000 kW. 

Wszelkiego rodzaju chillery oferowane przez Naszą Firmę przechodzą skrupulatne testy sprawności, a ich praca jest weryfikowana przez wykfalifikowany i najwyższej jakości Serwis. Dostarczamy urządzenia gotowe do natychmiastowej pracy oraz zapewniamy stały serwis. 

Wynajem chiller w przypadku gdy:

 • Twój chiller uległ awarii, a nie możesz sobie pozwolić na przestój maszyn, bądź urządzeń. 
 • Chcesz przetestować chiller przed podjęciem decyzji o jego zakupie.
 • Potrzebujesz klimatyzacji na hali produkcyjnej lub powierzchni wielogabarytowej.
 • Chcesz doposażyć instalacje w dodatkowy chiller na sezon letni. Wynajem chillerów

Okres dostarczenia agregatów chłodniczych jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoja produkcja stanie na wiele tygodni. Nasz Serwis uczyni wszystko co w jego mocy by wynajmowane urządzenie zaczęło pracować w jak najkrótszym czasie. W przypadku chęci przedłużenia umowy na wynajem, będziesz mógł zrobić to nawet w ostatniej chwili.

Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając ChillerTech:Wynajem chillerów

 • Różnorodność urządzeń. Posiadamy w swej ofercie chillery o mocach od 4 kW nawet do 1 MW. 
 • Chillery renomowanych producentów: Trane, Carrier, York, Airwell, Clivet itd..
 • Konkurencyjne ceny wynajmu. 
 • Agregaty wody lodowej dowolnego typu. W swej ofercie posiadamy chillery chłodzone wodą, jak również powietrzem. To pozwala Nam na usadowienie urządzenia zewnątrz, bądź wewnątrz hali, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Wynajem krótkoterminowy, jak również długoterminowy.
 • Dobór urządzenia pod indywidualne wymagania Klienta. Gwarancja satysfakcji!
 • Dostarczamy tylko sprawdzone i sprawne urządzenia chłodnicze.
 • Stałe koszty wynajmu, które łatwo wkalkulujesz w roczny budżet firmy.
 • Możliwość zakupu wypożyczonego urządzenia w rozsądnej cenie.

Nasz Serwis posiada stosowne i niezbędne uprawnienia, długoletnie doświadczenie, a także ogromną wiedzę w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, oraz certyfikaty czynią Nas liderem.

Potrzebujesz urządzenia które jest bezawaryjne i działa na najwyższych obrotach?

Skontaktuj się z firmą ChillerTech i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena rozsądna. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając Nasz produkt. Wynajem chiller

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Ofertę ChillerTech wzbogacają kompleksowe usługi sprzedaży agregatów wody lodowej, a także dry coolerów. Na rynku możemy znaleźć masę urządzeń chłodniczych różnych producentów tych lepszych, jak również tych gorszych. ChillerTech w swej ofercie posiada chillery flagowych producentów cechujące się najwyższą wydajnością oraz bezawaryjną pracą. Chillery od ChillerTech znajdują się na terenie całej Polski i cieszą się dużą popularności. Skontaktuj się z Nami już dziś! (kontakt)

Wynajem chillerów agregatów wody lodowej | ChillerTech