Chiller Daikin 170 kW

5/5 - (13 votes)

Agregat wody lodowej chiller Daikin EWAD170 o wydajności chłodniczej 170 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wysokowydajne rozwiązania z zakresu chłodzenia, których głównym celem jest utrzymanie stałych warunków. Kompaktowe, jak również proste w obsłudze urządzenia mające na celu zmniejszone oddziaływanie na Środowisko. Ekologiczne systemy chłodzenia, których współczynnik GWP został obniżony o blisko 60% w porównaniu standardowych układów freonowych. Wspólnie dbamy o lepszą przyszłość!

Chiller Daikin EWAD170 o wydajności 170 kW

Agregaty wody lodowej, których funkcjonowanie z pewnością Cię zaskoczy. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,2 MW. Spektakularne wyniki, których efektem jest precyzja, a także chęć w dążeniu do perfekcji. Skrupulatne testy sprawnościowe, które umożliwią Ci pracę w każdych warunkach niezależnie od obciążenia cieplnego, czy też temperatury zewnętrznej. Wysokiej klasy oprzyrządowanie pozwala na precyzyjną, a co ważne rzetelną diagnostykę przekładając się tym samym na bezpieczeństwo Użytkownika. 

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Wsparcie w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a tym samym urządzeń, które w bezpośredni sposób oddziałują na Nasze codzienne funkcjonowanie. Inteligentne układy chłodzenia oparte o Free cooling, które umożliwią Ci zmniejszenie rachunków za prąd o blisko 45% w skali roku. Wyposażenie mające na celu utrzymanie stałego przepływu i ciśnienia mające wpływ na żywotność układu, a co ważne rezultaty w postaci stałej temperatury. 

Chiller Daikin 170 kW

Zrównoważony rozwój, który umożliwi Ci spektakularne wyniki i działanie w każdej chwili. Energooszczędne urządzenia, których nieziemsko wysoki współczynnik EER otwiera przed Nami nowe możliwości. Ekologiczny czynnik chłodniczy R134A o współczynniku GWP wynoszącym niecałe 1430 (GWP czynnika chłodniczego R404A wynosi, aż 3922). Wartym podkreślania jest zarówno wykorzystanie sprężarki chłodniczej w odmianie śrubowej z serii ZHA przekładając się na nieziemsko cichą pracę i poziom głośności wynoszący 65 dBA. 

Wartości mające ogromną wagę w dzisiejszych czasach, a także postrzeganie marki. Urządzenia Daikin to rozwiązania, których głównym zadaniem jest zmniejszone oddziaływanie na Środowisko, a tym samym globalne ocieplenie. Technologia mająca na celu jego zmniejszoną ilość, a rodzaj wykorzystanych komponentów wpływają na oszałamiającą żywotność sięgającą blisko 35 lat. Nowe standardy pod kątem zwartej budowy, jak również zminimalizowanych gabarytów układu przekładają się na wykorzystanie miejsca pod inne maszyny lub urządzenia. Design, który cieszy oko, a sposób korzystania w pozytywny sposób oddziałuje codzienne użytkowanie. 

Urządzenie dostępne od ręki!

Chiller Daikin EWAD170 o wydajności chłodniczej 170 kW - tabliczka znamionowa

Specyfikacja techniczna urządzenia

  • Producent: Daikin
  • Model: EWAD170MBYNNHXU
  • Wydajność chłodnicza: 170 kW w parametrze 12/7 oC przy temp. na zewnątrz 35 oC
  • Zastosowany czynnik chłodniczy, a także jego ilość: R134A   /   sekcja A – 42,00 kg
  • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
  • Rok produkcji: 2009 r.
  • Króćce połączeniowe: połączenia rowkowane 4″ – fi110
  • Zakres pracy: 5 oC – 20 oC
  • Wymiary: szerokość – 1109 mm ; długość – 3973 mm ; wysokość – 2221 mm
  • Waga: ok. 1800 kg

Używany chiller EWAD170 o wydajności chłodniczej 170 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej