Chiller Airwell 240 kW

4.7/5 - (4 votes)

Agregat wody lodowej chiller Airwell VLS 1004 o wydajności chłodniczej 240 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Progresywne układy chłodzenia, których funkcjonowanie z pewnością Cię zaskoczy. Ekologiczne rozwiązania z zakresu utrzymania stałych warunków, w tym temperatury, a także ciśnienia i przepływu medium chłodzącego. Zaawansowane systemy automatyki mającej bezpośredni wpływ na funkcjonowanie układu, a tym samym rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Agregaty wody lodowej o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER, które są w zasięgu Twojej ręki❗

Wyjątkowe pod każdym względem. Testy sprawnościowe oraz długotrwałe pomiary mające na celu elastyczną pracę, a tym samym spektakularną żywotność sięgającą blisko 35 lat. Ciągła chęć rozwijania się, jak również poszerzania grupy odbiorców wymusza na Nas coraz to nowszej technologii zapewniając imponujące wyniki, a także stałą temperaturę. Wybierz ChillerTech i ciesz się pracą Swoich urządzeń.

Proekologiczne działania, których misją jest wysoka sprawność układu, jak również zmniejszone oddziaływanie na Środowisko. Przeglądy techniczne i okresowe agregatów wody lodowej z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW na terenie całej Polski. Doraźne wsparcie w przypadku awarii poprzez które jesteśmy w stanie zminimalizować czas przestoju gwarantując przy tym najwyższą jakość. Kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy, a także modernizacji urządzeń HVAC/R. Dowiedz się więcej…

Chiller Airwell 240 kW

Chiller Airwell 240 kW

Agregaty wody lodowej to urządzenia, których głównym zadaniem, a jednocześnie misją jest utrzymanie stałych warunków w zakresie temperatury. Ważnym podkreślenia jest fakt, iż to właśnie układy chłodzenia mają bezpośredni wpływ na Nasze codzienne funkcjonowanie. Przykładem może być, choćby i coraz to szersza współpraca z wentylacją oddziaływującą na Nasze zdrowie. Za pomocą tego jesteśmy w stanie wpłynąć na samopoczucie oraz komfort termiczny personelu co przekłada się natomiast na codzienne funkcjonowanie i odporność. 

Sprężarki chłodnicze o obniżonym poziomie głośności umożliwiające Nam spektakularnie cichą pracę w każdych warunków niezależnie od obciążenia. Jednocześnie kompaktowy wymiennik ciepła w odmianie płytowej znacząco wpływa na gabaryty urządzenia, a tym samym jego mobilność odgrywającą kluczową rolę. Zdumiewające wymiary poprzedzone są prostą, a jednocześnie nowoczesną budową typu V mającą za zadanie zwiększoną powierzchnię wymiany ciepła prowadząc do całkowitego skroplenia czynnika chłodniczego. Wysoka precyzja pod kątem chłodzenia wynika natomiast z zastosowanie EZR utrzymującego wartość przegrzania w zakresie od 3-5 K.

Rozwiązania umożliwiające Nam utrzymanie stałej temperatury w zakresie od -8 oC, aż do +18 oC. Czynnik chłodniczy o obniżonym współczynniku GWP równym 2088 pozwala na spektakularne wyniki i szeroki zakres zastosowania. Mając na celu bezpieczeństwo Użytkownika w urządzenia zastosowana ponadto sterowanie 0-10 V poprzez które jesteśmy w stanie płynnie regulować prędkością wentylatorów. Zyskaj przewagę wybierając ChillerTech. 🔝💣

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania

Chiller Airwell 240 kW - tabliczka znamionowa

 1. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll o obniżonym poziomie głośności
  Wysokowydajne rozwiązania, których struktura umożliwia Nam stałe ciśnienie niezależnie od warunków atmosferycznych. Izolacja akustyczna w bezpośredni sposób wpływa na głośność urządzenia, a tym jego użytkowanie. Wykorzystanie armatury kontrolno-pomiarowej mającej na celu zmienne obciążenie układu wpływając tym samym na jego żywotność. 
 2. Spektakularnie wysoka sprawność układu chłodzenia
  Współczynnik wydajnościowy EER sięgający, aż 3,2 przekłada się na elastyczną pracę utrzymując stały parametr. Technologia umożliwiająca sterowanie 0-10 V wpływają na pracę wentylatorów skraplacza, jak również całkowite skroplenie czynnika chłodniczego. Przekłada się to natomiast na możliwość sterowania pracą sprężarek chłodniczych w 4 zakresach. 
 3. Kompaktowe wymiary, które przekładają się na elastyczną pracę
  Konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów ma na celu długą żywotność, a co najważniejsze kompaktowe wymiary sprzętu. Technologia V mająca wpływ na gabaryty, a tym samym zwiększoną powierzchnię wymianą działając korzystanie na funkcjonowanie. Sterowanie 0-10V w połączeniu z tym działaniem pozwala na dość szybkie obniżenie temp. i całkowite skroplenie czynnika chłodniczego. 
 4. Wymiennik ciepła o podwyższonym współczynniku przenikalności cieplnej
  Solidne i wytrzymałe wymienniki ciepła w odmianie płytowej, które znacząco wpłyną na efektywność układu. Kompaktowe wymiary w połączeniu z technologią łączenia płyt działają korzystanie na wymianę ciepła, a także opory medium chłodzącego. 
 5. Dokładność pomiarowa, która umożliwia stałą temperaturę
  Armatura kontrolno-pomiarowa o wysokim stopniu dokładności wykonująca setki, a nawet i tysiące pomiarów na sekundę przekłada się na elastyczną pracę. Elektroniczny zawór rozprężny wpływa korzystanie na przegrzanie par czynnika chłodniczego i jego utrzymanie na wysokości 3-4 K. Z zawory bezpieczeństwo ustawione w zależności od rodzaju czynnika wpływają na bezpieczeństwo Obsługi, a w momencie zbyt wysokiego ciśnienia chronią układ przed uszkodzeniem. Przekłada się to usunięcie czynnika z układu freonowego chroniąc najbardziej narażone komponenty, w tym wymiennik ciepła. 

Urządzenie dostępne od ręki!

Specyfikacja techniczna urządzenia

 • Producent: Airwell
 • Model: .VLS.1004.ELN.R410A.KG.KM.FSC.
 • Wydajność chłodnicza: 240 kW w parametrze 12/7 oC przy temp. na zewnątrz 35 oC
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, a także jego ilość: R410A   /   sekcja A – 24,50 kg   /   sekcja B – 24,50 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2008 r.
 • Króćce połączeniowe: połączenia rowkowane 3″ – fi90
 • Zakres pracy: od -8 oC do +18 oC
 • Wymiary: szerokość – 1100 mm ; długość – 4300 mm ; wysokość – 2300 mm
 • Waga: ok. 2075 kg

Używany chiller Airwell VLS1004 o wydajności chłodniczej 240 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej