Chiller CIAT 365 kW

4.7/5 - (4 votes)

Agregat wody lodowej chiller CIAT LXH1850Z o wydajności chłodniczej 365 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Zaawansowane układy chłodzenia mające na celu wysoką elastyczność, a także zarządzanie w każdej chwili. Systemy sterowania z możliwością rozszerzenia o opcję płynnej regulacji obrotowej (0-10 V) wpływając na odbiór ciepła oraz straty cieplne. Czytelny interfejs będący wynikiem wykorzystywania intuicyjnych i prostych w obsłudze sterowników programowalnych PLC. Ekran dotykowy o przekątnej 10″ wpływa na poruszanie się po systemie, a tym samym jego wykorzystanie. Inteligentne zarządzanie łączące integralność, jak również prostotę w każdych warunkach. Zoptymalizowane pod kątem zużycia energetycznego (kWh), a tym samym bilansu CO2 oddziałując na Nasze Środowisko. 

Chillery procesowe o wysokim współczynniku wydajnościowym EER przekładając się na bilans energetyczny przedsiębiorstwa, a co za tym idzie koszty operacyjne. Czynniki chłodnicze, których GWP jest o blisko 86% mniejszy, aniżeli tradycyjnych układów freonowych. Urządzenia HVAC/R o niskim współczynniku oddziaływania na Środowisko uwzględniając lepsze właściwości termodynamiczne. Ekologiczne czynniki chłodnicze z grupy HFC i HCFC o niskim, a nawet zerowym wpływie na warstwę ozonową ODP. Nieograniczone możliwości, w tym odzysk ciepła odpadowego wykorzystując wymienniki ciepła o podwyższonej sprawności zapewniając ciepłą wodę o temp. do 60 oC. 

Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia z oszałamiającą dokładnością pomiarową wynoszącą, aż +/- 0,1 K. Adaptacja systemów z możliwością rozszerzenia o opcję odzysku ciepła, bądź też swobodnego chłodzenia wykorzystując warunki zewnętrzne. Wykorzystanie ciepła odpadowego uzyskanego w procesie obróbki cieplnej, w tym również przemian termodynamicznych. Stała wartość dochłodzenia oraz temp. skraplania przekładająca się na działanie elementów kontrolno-pomiarowych.

Agregat wody lodowej CIAT 365 kW

Rewelacyjne wyniki będące efektem ciągłego dążenia do perfekcji, a także poszerzania Swoich możliwości. Testy sprawnościowe z oszałamiającą dokładnością pomiarową wywierają wpływ na bezpieczeństwo oraz żywotność układu. Rzetelna ocena zużycia elementów mechanicznych, w tym również sprężarek chłodniczych (śrubowych/tłokowych) przekładając się na rentowność, a także koszty operacyjne. Badanie zużycia czynnika chłodniczego, jak również oleju sprężarkowego oddziałując na smarowanie elementów mechanicznych (roboczych). Urządzenia HVAC/R zgodne z przepisami UE w sprawie F-gazów. Nowoczesne centrum diagnostyczne mające na celu szczelność układu freonowego, w tym zmniejszony wpływ na Środowisku poprzez zastosowanie ekologicznych czynników chłodniczych z grupy HFC. 

Elastyczność w zakresie wyboru technologii chłodzenia oraz urządzeń otwiera przed Nami nowe możliwości! Prosty w obsłudze system sterowania w oparciu o sterownik Xtra Connect. Wysoka dokładność pomiarowa, jak również dostęp do nieograniczonej ilości informacji, w tym m.in. historii błędów przekłada się na działanie układu freonowego w okresie żywotności. Czytelny interfejs łączący minimalistyczność, a jednocześnie prostą obsługę, nawet w bardzo trudnych warunkach. Aparatura zabezpieczająca wiodącego dostawy, którym to jest Schneider Electric w bezpośredni sposób oddziałuje na bezpieczeństwo Obsługi, a w momencie nieprawidłowości natychmiastową reakcję i zadziałanie zabezpieczeń. Innowatorskie wykonanie przy pomocy stopów metali o dużej wytrzymałości. Zmniejszona możliwość powstawania drgań, które mogłyby przełożyć się na szczelność układu freonowej dając Obsłudze możliwość działania w każdych warunkach temp., a nawet środowiskowych. 

Nowoczesne sprężarki chłodnicze w odmianie śrubowej wyróżniające się wysokim współczynnikiem sprężania utrzymując stałą wartość ciśnienia. Zintegrowane pod kątem zużycia elementy mechaniczne oddziałują na ich wykorzystanie, a tym samym koszty operacyjne. Znakomite smarowanie elementów będące wynikiem wykorzystywania syntetycznych odmian środków smarowania. Oleje sprężarkowe odporne na wysoką temp. medium chłodzącego, jak również ilość rbh. urządzenia gwarantując wybitne właściwości strukturalne.

Specyfikacja techniczna

Agregat wody lodowej chiller CIAT LXH 1850Z o wydajności chłodniczej 365 kW

 • Producent: CIAT
 • Model: LXH 1850Z R407C
 • Moc chłodnicza: 365 kW
 • Swobodne chłodzenie / Free cooling:  Nie
 • Moduł hydrauliczny: Tak
 • Zbiornik buforowy: Tak
 • *Pojemność całkowita zbiornika buforowego: 900 l | 0,9 m3
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   sekcja A – 55,00 kg   /   sekcja B – 25,00 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Króćce połączeniowe: Victaulic – DN125 | ISO 139,7 mm
 • Zakres pracy: od 2 oC do 28 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki śrubowe Bitzer
 • Wymiary: szerokość – 2200 mm; długość – 5289 mm; wysokość – 2200 mm
 • Waga całkowita: 4658 kg
 • Waga operacyjna: 5806 kg

Chiller CIAT LXH 1850Z o wydajności chłodniczej 365 kW z modułem hydraulicznym | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej