Chillery procesowe

4.9/5 - (43 votes)

Chillery procesowe | ChillerTechSprzedaż  i wynajem agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER w zasięgu Twojej ręki! Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia mające na celu utrzymanie optymalnych warunków. Chillery procesowe, których to dokładność pomiarowa sięgająca blisko +/- 0,1 K w bezpośredni sposób przełoży się na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Płynna regulacja w zakresie 0-10 V wpływa na zużycie, a także żywotność układu chłodzenia. Nieziemska dokładność pomiarowa będąca wynikiem armatury kontrolno-pomiarowej. Wybierz ChillerTech!

Niezawodne i proste w obsłudze. Wysokowydajne rozwiązania z zakresu chłodzenia, które umożliwią Ci działanie z najwyższą precyzją niezależnie od warunków zewnętrznych, czy też obciążenia cieplnego. Nowoczesna technologia mająca wpływ na ślad węglowy, a także zużycie w aspekcie długofalowym. Proste w obsłudze układy sterowania z możliwością regulacji kluczowych ustawień otwierają przed Nami nowe możliwości. Ekologiczne czynniki chłodnicze o obniżonym współczynniku GWP, których to wartość jest o blisko 60% mniejsza w porównaniu do tradycyjnych układów freonowych.

Doradztwo i optymalizacja w zakresie wyboru technologii chłodzenia. Testy sprawnościowe, jak również diagnostyczne mające na celu stałą efektywność, jak również bezpieczeństwo w każdej chwili. Niezawodność, a także funkcjonalność nawet w wymagających warunków i temp. zewnętrznej sięgającej blisko 68 oC. Chłodzenie swobodne wykorzystujące warunki zewnętrzne w celu zachowania stałej i optymalnej temperatury. Zrównoważony rozwój będący wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji i chęci poszerzania grupy Odbiorców. Dołącz do zespołu ChillerTech i zyskaj przewagę już dziś! 

Chillery procesowe

Chillery procesowe

Chillery procesowe to urządzenia mające na celu utrzymanie stałych i optymalnych warunków. Płynna regulacja w zakresie 0-10 V przekłada się na wysoką dokładność w aspekcie chłodzenia, a także procesu obróbki. Mając na uwadze bezpieczeństwo Użytkownika cechą wyróżniającą tego typu układy jest prostota. Prosty w obsłudze interfejs oraz armatura kontrolno-pomiarowa dbająca o bezpieczeństwo, a w przypadku jakiejkolwiek nieprawidłowości przedwczesną możliwość działania. 

Intuicyjne i proste w obsłudze. Wielofunkcyjne urządzenia z zakresu chłodzenia mające na celu utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego. Progresywne układy HVAC/R z możliwością płynnej regulacji w bezpośredni sposób wpłyną na funkcjonalność Twojego przedsiębiorstwa, a tym samym jakość chłodzenia. Agregaty wody lodowej to nowoczesne rozwiązania, których to popularność stale wzrasta. Doskonały design, a także unikatowa konstrukcja przekładają się na zdumiewające wyniki owych układów. Wysoka elastyczność w zakresie od -32oC, aż do +45oC ma przełożenie na coraz to szersze działanie tych urządzeń. 

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Chillery procesowe to urządzenia, których funkcjonalność zaskakuje, a sposób działania zdumiewa. Armatura kontrolno-pomiarowa o dokładności pomiarowej sięgającej blisko +/- 0,1K przekłada się na precyzyjne chłodzenie nawet w bardzo wymagających warunkach. Chłodziarki procesowe o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER w trosce o bezpieczeństwo Użytkownika, a także proces chłodzenia. Różnorodność w aspekcie wyboru technologii chłodzenia, aż po komponenty robocze, kończąc nawet po wybór kolorystyki czy też zabezpieczenie warstwy ochronnej. 

Chłodzenie swobodne

Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia mające bezpośredni wpływ na zużycie. Chillery używane z funkcją Free cooling mające przełożenie na ślad węglowy, a także funkcjonalność kluczowych przedsiębiorstw. Technologia wykorzystująca warunki zewnętrzne na poczet chłodzenia procesów technologicznych, bądź też chemicznych. Technologia 2 in 1 (chiller + free cooling) w wyniku 3 opcji chłodzenia pozwala zmniejszyć zużycie energii o blisko 45% w skali roku.  

Przy niskich temperaturach zewnętrznych chłodzenie przebiega w sposób bezpośredni przy użyciu powietrza zewnętrznego, które to następnie trafia na wymienniki ciepła w odmianie powietrze/woda. Automatyka sterująca będąca priorytetem, w tego typu działaniu na wskutek algorytmów wysyła sygnał 0-10V do jednostki, w której to mówi, iż koniecznym jest załączanie trybu „chłodzenie swobodne”. W tym momencie przepustnica zostaje otwarta, a medium, którym jest glikol rozcieńczony z wodą jest skierowany na wymiennik ciepła w odmianie powietrze/woda. Następująco automatyka wysyła sygnał mówiący o tym, aby załączyć wentylatory skraplacza, które to na wskutek swojej pracy wywołują przepływ powietrza zewnętrznego. 

Możliwość trybu mieszanego następuje za to w momencie, gdy temp. zewnętrzna jest nie wystarczająca, bądź też chwilowe obciążenie cieplne jest wysokie. Na wskutek tego automatyka przesyła sygnał, aby załączyć opcję trybu mieszanego wykorzystującą w większości chłodzenie swobodne, a po przekroczeniu progu temp. chłodzenie za pomocą chiller

Zyskaj przewagę nad konkurencją

Chillery procesowe ClimaVeneta

Chillery procesowe z funkcją Free cooling mające przełożenie na Twoje wyniki. Działania, których to misją jest zmniejszony bilans CO2, a także wpływ na Środowisko. Poznaj korzyści wynikające z wyboru ChillerTech!

  1. Bezpieczeństwo w każdej chwili! Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia. Diagnostyka przekładająca się na stałą efektywność, a także bezpieczeństwo w każdych warunkach, nawet tych bardzo wymagających. Fachowe wsparcie mające na celu przedwczesne działanie. 
  2. Korzystny bilans CO2. Intuicyjne układy HVAC/R poprzez które jesteśmy w stanie działać na rzecz Środowiska. Proekologiczne działania, którymi są m.in. chłodzenie swobodne, odzysk ciepła, jak również zmniejszona przenikalność cieplna układów chłodzenia.
  3. Proste w obsłudze. Adaptacyjne układy sterowania z możliwością płynnej regulacji 0-10V. Przyjazny interfejs i opcjonalna możliwość wizualizacji za pomocą sterowników PLC i ekranu o przekątnej 10″. 
  4. Autoryzowany Serwis 24/7. Kompleksowe usługi w zakresie serwisu i naprawy agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Przeglądy techniczne i okresowe urządzeń z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1500 kW. Blisko 20 letnie doświadczenie w branży chłodnictwa i klimatyzacji w połączeniu z niezawodną aparaturą pomiarową umożliwia Nam fachowe wsparcie niezależnie od uszkodzenia. 
  5. Koszty eksploatacyjne niższe, aż o 60%. Stała efektywność układu określana poprzez EER / SEER kluczem do sukcesu. Usługi diagnostyczne mające na celu fachowe wsparcie i planowanie w zakresie dalszych prac eksploatacyjnych. 
  6. Ekologiczne czynniki chłodnicze. Zmniejszona o blisko 45% ilość czynnika chłodniczego w bezpośredni sposób wpływ na funkcjonalność układu, a w przypadku awarii koszty naprawy. Czynniki chłodnicze o obniżonym GWP z ang.”global warming potencial” wpływając na ekologiczność. 

Chillery procesowe w zasięgu Twojej ręki!

Chillery procesowe dostępne od ręki

Unikatowe rozwiązania z zakresu chłodzenia w zasięgu Twojej ręki. Wielofunkcyjne i proste w obsłudze urządzenia z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW. Chillery używane o nieziemsko wysokim współczynniku wydajnościowym EER wynoszącym blisko >3,05. Optymalizacja systemów chłodzenia poprzez, które jesteśmy w stanie sprostać choćby i tym najtrudniejszym i w gruncie nie możliwym wyzwaniom. Nowoczesne rozwiązania z możliwością częściowego odzysku ciepła przekładając się na zużycie na potrzeby choćby i ciepłej wody. 

Piorunujące wyniki, będące efektem ciągłego dążenia do perfekcji, a także chęci poszerzania grupy Odbiorców. Skrupulatne testy sprawnościowe mające wpływ na funkcjonalność urządzeń, a tym samym układów HVAC/R na terenie całej Polski. Dołącz do ChillerTech i ciesz się pracę Swoich urządzeń!

Przemysłowe systemy chłodzenia

Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a tym samym urządzeń, których to misją będzie utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od temp. zewnętrznej. Fachowe wsparcie na etapie wyboru urządzeń przekładać się będzie m.in.:

  1. Mniejsze oddziaływanie na Środowisko. Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia, w których ilość czynnika chłodniczego jest o blisko 60% mniejsza względem tradycyjnych układów freonowych. Znacząca redukcja ilości czynnika chłodniczego przekłada się zatem na korzystny bilans CO2, jak również koszty eksploatacyjne mające ogromne znaczenie. Nowość! Chillery o niskim współczynniku GWP w bezpośredni sposób wpłyną na rentowność Twojego przedsiębiorstwa, a także jego pozycję. 
  2. Zrównoważony rozwój. Ponadczasowość w połączeniu z niezawodnością, jak również prostotą dającą spektakularne wyniki. Dbamy o lepszą przyszłość! Możliwość rozbudowy, bądź też modernizacji układów HVAC/R znacząco zmniejszają koszty inwestycyjne, a co za tym idzie konieczność wymiany urządzeń, bądź co gorsza systemu chłodzenia. W momencie, gdy obciążenie cieplne jest zbyt wysokie dajemy możliwość wynajmu krótkoterminowego, bądź długoterminowego agregatów wody lodowej o wydajności od 1 kW, aż do 15000 kW niezależnie od miejsca zakładu lub przeznaczenia urządzenia. Urządzenie gotowe od ręki. 
  3. Stała efektywność. Wysokowydajne układy chłodzenia poprzedzone prostym w obsłudze systemem sterowania. Armatura kontrolno-pomiarowa wykonująca blisko 1000 pomiarów na sekundę zdumiewa w aspekcie funkcjonowania, a także dokładności, która to wynosi +/- 0,1 K. Płynna regulacja dająca możliwość zmiennego przepływu, a co za tym idzie ciśnienia. To natomiast przekłada się na wręcz idealny odbiór ciepła zależny od obciążenia cieplnego, a także preferencji Użytkownika. 
  4. Niższe koszty eksploatacyjne. Prostota odgrywająca kluczową rolę w procesie eksploatacji. Armatura pomiarowa wiodących marek mająca przełożenie na żywotność wynoszącą, aż 35 lat. Optymalizacja pod kątem zużycia oraz sprawności układu HVAC/R w pozytywny sposób wpłynie na Twoje odczucia z korzystania. 

Chillery procesowe | ChillerTech – Sprzedaż  i wynajem agregatów wody lodowej