Chiller Trane 65 kW

5/5 - (8 votes)

Agregat wody lodowej chiller Trane ECGAN250 o wydajności chłodniczej 65 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Innowacyjne układy chłodzenia mające na celu wysoką elastyczność, a także stałe utrzymanie temp. medium chłodzącego z oszałamiającą dokładnością. Progresywne układy sterowania z możliwością zdalnego zarządzania, bądź płynnej regulacji obrotowej przekładając się na zmniejszone zużycie energetyczne (kWh). Czynniki chłodnicze o zerowym współczynniku GWP i/lub ODP rzutując na bilans CO2 przedsiębiorstwa. Aparatura kontrolno-pomiarowa chroniąca Użytkownika przed nadmiernym przeciążeniem, bądź finalnym uszkodzeniem. Wsparcie 24/7 łączące stałą efektywność i bezpieczeństwo niezależnie od warunków zewnętrznych (temp. zewnętrznej). Biorąc pod uwagę nowoczesny program, którym to jest PreVision® dbający o bezpieczeństwo Obsługi, wysoką sprawność, a tym samym niższe zużycie.

Używany chiller Trane ECGAN250 o wydajności chłodniczej 65 kW

Dostęp do nieograniczonych możliwości. Doradztwo przekładające się na sposób działania przedsiębiorstwa ChillerTech, a tym samym wysoką rentowność. Podstawowe wartości, którymi to są uczciwość, rzetelność i pasja rzutują na Nasze znaczenie w branży HVAC/R. Mając na uwadze dostęp do blisko 86 chillerów dostępnych od ręki mamy możliwość utrzymania wydajności chłodniczej (Qch) z zakresu od 1 kW, aż do nawet +2000 kW gwarantując stałą temp. z dokładnością nawet +/- 0,1 K. Elastyczność oddziałująca na wybór technologii chłodzenia, bądź opcjonalne układy, którymi są: odzysk ciepła, chłodzenie swobodne, płynna regulacja obrotowa, soft starter itd… Testy sprawnościowe mające za cel nienaganne działanie elementów mechanicznych oraz elektronicznych osiągając żywotność na poziomie, aż 25 lat. 

Z Nami przyszłość jest lepsza. Osiągnięcia, których to nie sposób zastąpić w połączeniu z powierzchnią magazynową na poziomie, aż 3 500 m2 umożliwia Nam działanie z dużą dokładnością. Mobilny serwis zaopatrzony w nowoczesną aparaturę pomiarową umożliwiając rzetelną ocenę zużycia. Analiza substancji smarujących, bądź ich opcjonalna utylizacja przekładając się na smarowanie strategicznych elementów. Duża elastyczność, w tym chociażby odzysk i utylizacja czynników chłodniczych wpływająca na Twoje bezpieczeństwo. Dbałość o szczegóły, która się wyróżnia w każdej chwili!

Agregat wody lodowej Trane CGAN250 

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Ultranowoczesne urządzenia HVAC/R, których funkcjonalność zdumiewa osiągając współczynnik efektywności energetycznej (EER) na poziomie, aż 2,6. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll umożliwiające Nam wysoki poziom sprężania przekładając się na stały odbiór ciepła. Zaawansowane i proste w obsłudze sprężarki, których ochrona termiczna umożliwia przedwczesną diagnostykę. Zmniejszona ilość elementów mechanicznych (-38% względem sprężarek tłokowych) oddziałuje na żywotność wynoszącą nawet 35 lat. Wymiennik ciepła (skraplacz) w odmianie lamelowej, którego celem jest stała wymiana ciepła. Powierzchnia wymiennika ciepła żebrowana chroniąc urządzenie tym samym przed możliwością nadmiernych drgań, bądź co gorsza ubytkiem czynnika chłodniczego. Biorąc pod uwagę fakt, iż temp. skraplania jest utrzymywana na stałym poziomie ze względu na wykorzystywanie presostatów ciśnienia Danfoss. 

Wszechstronne i proste w obsłudze. System sterowania Tracer umożliwia Nam zmienne obciążenie układu, a tym samym niższe zużycie energetyczne. Możliwość sterowania nadrzędnego wykorzystując tzw. LAN wpływa na funkcjonalność całego układu, a nawet ilość rbh. Dążąc do wyrównania zużycia układ dba o o strategiczne wartości, w tym m.in. przeciążenie sprężarek chłodniczych, ilość załączeń, a nawet ilość rbh. Wartym podkreślenia jest zarówno fakt, iż sterownik Tracer wyróżnia się dużą elastycznością z zakresu utrzymania temp. medium. Dostęp do strategicznych wartości po stronie freonowej z możliwością odczytu wartości rzeczywistych wykorzystując manometry ciśnienia widoczne z zewnątrz. To przekłada się na natychmiastową analizę i wskazanie nieprawidłowości po stronie całego urządzenia. 

Moduł hydrauliczny przekładający się na stałą wymianę ciepła. Zintegrowany układ mający za cel stały przepływ i ciśnienie oddziałując na natychmiastowy odbiór ciepła. Niższe opory wewnętrzne wynikające z wykorzystywania nierdzewnych elementów wymiany rzutując finalnie na wysoką trwałość. Pompa obiegowa Salmson odporna na wysokie temp. robocze, a nawet nadmierne przeciążenie wynikające z m.in. zapowietrzenie układu. Wysoka dostępność łącząca niską cenę i prostą wymianę. Zbiornik buforowy zgodny z wytycznymi zasadami UE przekładając się na działanie czujników temp., jak również załączanie/wyłączanie urządzenia. Poznaj więcej informacji…

Urządzenie dostępne od ręki!

Specyfikacja urządzenia

 • Producent: Trane
 • Model: CGAN 250
 • Moc chłodnicza: 62,5 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C | sekcja A – 18,0 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Moduł hydrauliczny: TAK
 • Króćce połączeniowe: 2″ – fi 50 mm
 • Zakres pracy: od -10 oC do 24 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2x sprężarki chłodnicze w odmianie scroll (spiralne)
 • Wymiary: długość: 2800 mm | szerokość: 1100 mm | wysokość: 1897 mm +/-8%
 • Waga całkowita: 842 kg
 • Waga operacyjna: 900 kg

Agregat wody lodowej chiller Trane ECGAN250 o wydajności chłodniczej 65 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej