Chiller Clivet 427 kW

5/5 - (52 votes)

Chiller Clivet 427 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech oferuje bogatą linię urządzeń chłodniczych, jak również klimatyzacyjnych począwszy od chillerów, a kończąc na pompach wody które są także bardzo ważnym elementem. ChillerTech od lat pełni usługi skupu, kompleksowej regeneracji, sprzedaży, a także wynajmu agregatów wody lodowej i dry coolerów od małych mocy do przemysłowych, jak i bardzo złożonych systemów. Posiadamy w swej ofercie agregat wody lodowej Clivet o mocy chłodniczej 427 kW. Urządzenie było regularnie konserwowane przez co mamy pewność że chiller jest sprawny.

Czynności serwisowe wykonane przed sprzedażą:

 1. Kontrola urządzenia pod kątem technicznym. Zadaniem tej czynności jest odnalezienie wszelkiego rodzaju drgań podzespołów, braków śrubek oraz nakrętek i ich zniwelowanie.
 2. Kontrola pod kątem ewentualnych wycieków freonu. Firma ChillerTech rozumie znaczenie poprawy oddziaływać systemów HVAC na środowisko. Nie pozwólmy niszczyć Naszego środowiska. Z tego względu Nasz Serwis kontroluje instalację freonową pod kątem ewentualnych wycieków.
 3. Sprawdzenie ilości freonu znajdującego się z instalacji freonowej. Ciśnienia po stronie wysokiego, a także niskiego ciśnienia są prawidłowe.
 3. Mycie, jak również czyszczenie skraplacza urządzenie. Demontaż  wentylatorów skraplacza chiller Clivet i dokładnie mycie chłodnicy maszyny.
 4. Kontrola zużycia łożysk w wentylatorach skraplacza. Nasze agregaty wody lodowej są poddawane gruntownej naprawie, a wszelkiego rodzaju niedociągnięcia są usuwane. Jeżeli jedno z łożysk jest znacznie zużyte od razu jest wymieniane. Łożyska wentylatorów bez zarzutu. 
 5. Kontrola ilości, a także koloru oleju znajdującego się w sprężarkach chłodniczych urządzenia chłodniczego Clivet. Nie mamy do czynienia z brakiem oleju w sprężarkach, a sam kolor jest prawidłowy.
 6. Pomiary elektryczne sprężarek chłodniczych, wentylatorów, a także innych podzespołów elektrycznych. Wszystkie parametry zgodne z danymi podanymi na tabliczce znamionowej Clivet.
 7. Uruchomienie agregatu wody lodowej Clivet, jak również kontrola jego pracy. Chiller pracuje bez żadnego zarzutu, sprężarki pracują cicho, a wentylatory płynnie.

Dodatkowe czynności naprawcze:Agregat wody lodowej Clivet 427 kW

 1. Mycie, jak również czyszczenie parownika urządzenia. Czysty parownik każdego urządzenia chłodniczego jest niezmiernie ważnym elementem, które należy regularnie konserwować. Jego zabrudzenie znacznie wpływa na oddawanie ciepła agregatu wody lodowej, bądź innego urządzenia chłodniczego.
 2. Odzysk, a także przeważenie czynnika chłodniczego znajdującego się w agregacie wody lodowej.
 3.Wymiana, a także czyszczenie filtrów znajdujących się na instalacji freonowej na nowe. Filtry w instalacji freonowej są także bardzo ważnym elementem.
 4. Wykonaliśmy próbę szczelności przy wykorzystaniu Azotu Technicznego w celu 100% pewności szczelności. Test obowiązywał 72h- instalacja szczelna.
 5 Uzupełnienie instalacji freonowej nowym, jak również czystym czynnikiem chłodniczym R407C.

Dane Techniczne

  • Kiedy: Clivet
  • Typ: WSAT-SC165F
  • Numer seryjny: AC1WZ06G0031
  • Ilość i rodzaj sprężarek: 6x sprężarek SCROLL
  • Ilość i rodzaj czynnika chłodniczego: R407C ilość 65-70 kg
  • Rok produkcji: 2006 r.
  • Ilość sekcji chłodniczych: 2 sekcje po 3 sprężarki
  • Napięcie: 400/3/50
  • Moc chłodnicza: 427 kW w parametrze =12/7 stopni Celsjusza (Delta T= 5 stopni)

Cena chiller Clivet 427 kW

Chiller SPRZEDANY!

Wszelkiego rodzaju informację, a także warunki na temat gwarancji znajdziesz na dole (WARUNKI GWARANCJI!) Sprzedaż, jak również montaż chillerów, a także dry coolerów dowolnych mocy chłodniczych począwszy od 4 kW a kończąc po 1,5 MW. Montaż, jak również budowa systemów wody lodowej dowolnego medium chłodzącego, a także dowolnego rodzaju. Nasze systemy budujemy między innymi na systemach: PVC- rury plastikowe, zaprasowywanych rurach stalowych, rurach stalowych gwintowanych, miedzianych zaprasowywanych.

Chiller Clivet 427 kW | ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej